notebook tamiri
31 Ara , 2018 0 Yorum
notebook tamiri

notebook ekran chip tamiri konusunda 10 yıldır hizmet veren Daloğlu Bilişim notebook ekran kartlarınızın ısınıp zarar görmesi sonucunda oluşan sorunları gidermektedir. Önce servisimizde arıza tespiti yapılmakta ve tarafınıza fiyat biligisi verilmektedir .

 

Notebooklarda sık rastlanan ekrana görüntü gelmeme gibi durumlarda bizi arayabilirsiniz. Bilgisayarların uzun süreli çalıştırılması , ısınması ve  elektiriksel arızalardan dolayı cihazınız arızalanabilir ve bundan ekran kartınız zarar görür. Son teknoloji BGA makinemiz ile cihzlarınızın onarımını başarılı bir şekilde yapmaktayız. Son kullanıcı ve bilgisayar bakım yapan firmalar için özel fiyat bilgisine 0216 441 4 603 numaraları hattımızdan ulaşabilirsiniz. Onarımlarımız garantilidir.

 

Çipset Arızaları:

Çipsetler anakartın beyni gibidir. Bilgisayarda iki temel çipset vardır. Kuzey ve güney köprüleri. Bu çipler arızalandığında genellikle ya görüntü hiç gelmez, ya da klavye, mause, wireless, toucuhpad gibi bileşenler çalışmaz. Çipset arızaları genellikle anakartı komple değiştirmeyi gereken arızalardır. Ancak çip değiştirmeye uygun araç ve gereç donanımı ve bilgi birikimi olan nitelikli servislerde anakartların arızalı olan çipsetleri ve ekran kartı gibi komlike çipler kolayca değiştirilebilmekteri. Çipset değişimi her marka bilgisayarda yapılamamaktadır. Bazı anakarların yapısı çip değiştirmeye hiç uygun değildir. Bazıları da değişimlerde düşük başarı oranı vermektedir. Ancak markası ve modeli ne olursa olsun, çipseti arızalanan anakartlarda anakartın bir daha hiç çalışmama veya eskisinden daha kötü duruma gelebilmesi riski de olabilmektedir. Onun için servise çipset değişimi için verdiğiniz bilgisayarınızın, servis yüzde yüz garanti dese bile bir daha çalışamaz duruma gelebileceği ihtimalini unutmayın. Her ne kadar çip değişiminde bilgisayar küçük bir ihtimal de olsa hiç çalışamaz hale gelme riskini taşısa bile, çipi arızalanan bir anakartın başka seçeneği yoktur. Çipin değişme riskinin alternatifi anakartı komple değiştirmektir ki, bundan önce de çip değişimini denememek mantıklı değildir.

 

Sevkiyat Bölgelerimiz

tuzla , kaynarca, pendik, kartal, atalar, cevizli, maltepe, ,idealtepe, küçükyalı, bostancı, erenköy, göztepe, fikirtepe, feneryolu, bağdat caddesi, kızıltoprak, hasanpaşa kadıköy diğer bölgeler için anlaşmalı kargomuzla bizlere cihazlarınızı ulaştırabilirsiniz.

 

DALOĞLU BİLİŞİM'İ TERCİH ETMENİZ İÇİN BİR KAÇ NEDEN ...

* CİHAZLARINIZI ONLİNE OLARAK SİTEMİZDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

* CİHAZLARINIZIN YAPI KREDİ SİGORTA TARAFINDAN SERVİSİMİZDE KALDIĞI SÜRECE SİGORTALIDIR

 

HİZMET BÖLGELERİMİZ 

Kartal Notebook Tamiri 

Cevizli Notebook Tamiri 

Maltepe Notebook Tamiri 

Kadıköy Notebook Tamiri 

Pendik Notebook Tamiri 

Kurtköy Notebook Tamiri 

Sancaktepe Notebook Tamiri 

Küçükyalı Notebook Tamiri 

İdealtepe Notebook Tamiri 

Atalar Notebook Tamiri 

 

 

 

Yorumlar
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız