Cevizli Toner ve Kartuş Dolumu Merkezi
30 Ara , 2018 0 Yorum
Cevizli Toner ve Kartuş Dolumu Merkezi

Tüm kartuş ve toner dolumu ihtiyaçlarınızda sizlere en uygun fiyatlarla destek olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Kartuş Toner Dolumu Ücreti Ne Kadar?

Daloğlu Bilişim olarak, yurtdışından tedarik ettiğimiz kansorejen madde içermeyen mürekkeplerimizle, kartuş başına 10 TL'lik ücretle kartuşlarınızı doldurmaktayız. Uzun süre aynı baskı kalitesiyle baskı alabileceğiniz dolum tekniğimizle, hem maliyet hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Yerinde Kartuş Dolumu Yapıyor musunuz ?

Kartuş dolum hizmetini işyerimizde vermekteyiz. Ev ve işyerlerinde dolum hizmetimiz bulunmamaktadır. Ofisimize getirdiğiniz kartuşlarınızı, zaman kaybetmeden, 5 dakika gibi çok kısa bir sürede dolmuş haliyle teslim alabilirsiniz. 

Renkli Kartuş Dolumu Fiyatları Ne Kadar?

Renkli kartuşlarla siyah kartuş dolum fiyatları arasında bir fark bulunmamaktadır. Renkli kartuşlarınızı da siyah katruşlar gibi 10 TL üzerinden doldurabilirsiniz. Uzun süre basım yapabileceğiniz, yüksek kalitede mürekkeplerimizle dolum ihtiyaçlarınızı gidermek için sizi ofisimize bekliyoruz.

Canon, Samsung ve HP Yazıcı Kartuş Dolumu Yapıyor muyuz?

Canon, Samsung ve Hp Printerlarınızın kartuş ve Tonerlerine dolum yapılmaktadır. Ayrıca Brother vb. gibi farklı printer markaları için dolum yaptırmak istiyorsanız (0216) 441 4 603 no'lu telefonumuzdan bize ulaşıp marka ve model bilgisi verirseniz, size daha sağlıklı bilgi verebiliriz. Dolum yaptığımız öncelikli modeller;

  • Canon
  • Samsung
  • Hp
  • Brother (Model bilgisi alınız.)

Toplu Toner Kartuş Dolumlarında Fiyat Avantajı Var mı?

Kartuş ve toner dolumu yapan yerler arasında fiyat avantajları ve mürekkep kalitesiyle ön plana çıkan firmamız, sizlere en uygun koşulları sağlamaktan memnuniyet duyar. 3 ve üzeri toner/kartuş dolumu ihtiyaçlarınızda fiyat indirimleriyle ilgili bilgi almak için, bizi telefonla arayabilir ve fırsat avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Bedava Toner ve Kartuş Dolumu Fırsatı

Sürekli müşterilerimize özel avantajlarımız devam etmektedir. İster kurumsal ister bireysel, bir sene içerisinde yapacağınız her 7 toner kartuş dolumunuza bir adet kartuş dolumu ücretsiz olarak destek verilmektedir.

 

İsterseniz Muadil Toner de temin edebilirsiniz ,fiyat bilgisi için bizleri arayınız

Yorumlar
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız